Turn up the volume for the
best experienceفرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار مدیران شبکه ایران کالا؛ خواستار اختصاص برنامه تلویزیونی میز فرش ماشینی و تهیه و پخش مستندی از تولیدات فرش ماشینی و ظرفیت های کشاورزی و گردشگری شهرستان آران و بیدگل در این رسانه شد

فرماندار شهرستان آران و بیدگل خواستار اختصاص برنامه تلویزیونی میز فرش ماشینی در شبکه‌های تلویزیونی و ازجمله شبکه ایران کالا به منظور تهیه و پخش مستندی از محصولات فرش ماشینی این شهرستان شد.


نمایشگاه ملی «فرش ماشینی» در کاشان برگزار می‌شود

مهدی آقابیگی دبیر اجرایی نمایشگاه ملی «فرش ماشینی کاشان» از برپایی نمایشگاه ملی فرش ماشینی از ۲۶ تا ۳۰ آذر در شهرستان کاشان خبر داد.


فردا افتتاحیه نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز در تاریخ ۲۱ الی ۲۵ آبان ماه ۹۸ برگزار می شود.


تأسیس سراهای نوآوری فرش و اسانس در واحد کاشان

مریم افتخاری معاون علمی (آموزشی-پژوهشی) دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان از تأسیس سراهای نوآوری فرش و اسانس در آینده نزدیک خبر داد،همچنین درباره برنامه‌های این واحد در حوزه فناوری و توسعه مراکز رشد اظهار کرد: شهر کاشان در حوزه فرش ماشینی، اسانس و عرقیجات، قطب کشور محسوب می‌شود.


فرماندار شهرستان آران و بیدگل : اقتصاد تک محصولی وابسته به فرش ماشینی، تهدیدی برای صنعت شهرستان آران و بیدگل است

دکتر اسماعیل بایبوردی در حاشیه بازدید از مجتمع فولاد کویر در آران و بیدگل بیان کرد: تک محصولی بودن بخش قابل توجهی از حوزه اقتصاد به فرش ماشینی، تهدیدی برای بخش صنعت این شهرستان به شمار می رود.


تولید سالانه 100 میلیون مترمربع فرش ماشینی در منطقه کاشان

افزون بر ‌هزار و ۳۰۰ واحد تولید فرش ماشینی در منطقه کاشان سالانه ۱۰۰ میلیون مترمربع فرش تولید می کنند.


فرش ماشینی کاشان به بیش از ۷۰ کشور دنیا صادر می شود

رئیس اتاق بازرگانی کاشان گفت: با وجود تمام مشکلات و تحریم های استکبار جهانی فرش ماشینی کاشان به بیش از ۷۰ کشور دنیا صادر می شود


نمایشگاه ملی فرش ماشینی در ارزیابی ظرفیت های منطقه کاشان نقش بسزایی دارد.

رئیس اداره صنعت کاشان از برپایی نمایشگاه ملی فرش ماشینی در کاشان خبر داد و گفت: نمایشگاه ملی فرش ماشینی در ارزیابی ظرفیت های منطقه کاشان نقش بسزایی دارد.


کاشان در تولید فرش ماشینی رتبه دوم را در جهان دارد

مدیر شرکت ریسندگی و یکی از فعالان در حوزه ریسندگی در کاشان گفت: شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با حدود 1000 واحد فرش ماشینی و با ارزآوری 350 هزار دلار، نصف کل صادرات 700هزار دلاری صنعت نساجی ایران را دارند.


تامین مواد اولیه؛ مانعی در مقابل صنعت فرش ماشینی

محمد هادی کمالیان رئیس اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی و موکت : هم اکنون تامین مواد اولیه، مشکل اصلی در این صنف به حساب می‌آید.


آتش سوزی انبار ضایعات فرش در کاشان /خسارت 20 میلیارد ریالی

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از آتش سوزی یک انبار شرکت حلاجی و ضایعات فرش وخسارت 20 میلیارد ریالی در کاشان خبر داد.


افتتاح نمایشگاه فرش و تابلو فرش ماشینی خرم آباد

نمایشگاه فرش و تابلو فرش ماشینی خرم آباد آغاز به کار کرد


با همکاری نماینده مجلس و اتاق بازرگانی کاشان/ واگذاری اجرای نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی به کاشان

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی از واگذاری، سیاست گذاری و اجرای نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی به اتاق بازرگانی کاشان خبر داد.


ایران هفتمین کشور صادر کننده فرش ماشینی در جهان

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی با اشاره به رونق تولید فرش ماشینی در کشور، گفت: ایران در زمینه صادرات فرش ماشینی، موکت و کف پوش هفتمین کشور برتر دنیا است.


صادرات فرش ماشینی ایران به ۲۰ کشور جهان

رضا رحمانی در حاشیه بازدید از ۴ رویداد نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران از صادرات فرش ماشینی ایران به ۲۰ کشور دنیا خبر داد.


حضور 20 شرکت فرش ماشینی از آران و بیدگل در نمایشگاه فرش ماشینی تهران

20 شرکت فرش ماشینی از آران و بیدگل در نهمین نمایشگاه بین‌المللی فرش، موکت، کف پوش‌ها و صنایع وابسته تهران حضور دارند.


فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی کشور در تهران بازدید می کند

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی کشور و شرکت های تولیدکننده فرش ماشینی شهرستان آران و بیدگل حاضر در این نمایشگاه بازدید می کند.


اجرای نمایشگاه بین المللی فرش ایران به کاشان واگذار شد

نماینده مردم کاشان در مجلس گفت: برنامه ریزی و اجرای نمایشگاه بین المللی فرش ایران به اتاق بازرگانی کاشان واگذار شد.


8 روز مانده تا یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی

یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی در تاریخ جمعه،بیست ودوم شهریور ماه ۱۳۹۸ آغاز به کار میکند.


کاشان میزبان نمایشگاه ملی تخصصی و فن بازار فرش ماشینی، گل و گلاب و صنایع وابسته شد

کاشان قطب فرش ماشینی کشور به عنوان میزبان نمایشگاه ملی تخصصی و فن بازار فرش ماشینی وگل و گلاب و صنایع وابسته در نخستین نشست هم اندیشی اعضای ستاد اجرایی این نمایشگاه معرفی شد.


یازدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته

یازدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته از ۲۲ شهریور الی ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ در شهر تهران برگزار می گردد.


برپایی نمایشگاه فرش دستباف و ماشینی در کرمانشاه

مدیر روابط عمومی نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه گفت : نمایشگاه فرش دستباف و ماشینی، تابلوفرش، لوستر و چراغ‌های تزئینی در کرمانشاه برپا است.


نیاز واحدهای تولیدی به سرمایه در گردش سه برابر شده است

مدیرعامل یکی از واحدهای بزرگ نساجی کشور گفت که با افزایش قیمت مواد اولیه و ارز به ویژه در یک سال اخیر، نیازمندی واحدهای تولیدی به سرمایه در گردش دست‌کم سه برابر شده است که باید توسط بانک‌ها تامین شود.


مسئولان حداقل در سال رونق تولید سنگ اندازی نکنند

عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش ایران گفت: مسئولان در سال رونق تولید بندهای جدید را به دست و پای تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی نپیچند.


جشنواره فرش نهاوند برگزار می‌شود

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت نهاوند گفت: جشنواره فرش نهاوند به منظور معرفی توانمندی‌ها و قابلیت‌های اين شهرستان پایان هفته جاری با حضور مسوولان کشوری برگزار می‌شود .


71 میلیون دلار صادرات در سه ماهه نخست امسال

در سه ماهه نخست امسال 71 میلیون دلار کالا از شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به خارج از کشور صادر شده است.


گشایش نخستین نمایشگاه مبلمان و دهمین فرش ماشینی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ مدیرعامل نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان گفت: در نخستین نمایشگاه تخصصی مبلمان راحتی 60 شرکت صنعتی، توزیعی و تولیدی فعال در حوزه مبلمان راحتی از استان های تهران، البرز و اصفهان در فضایی بیش از چهار هزار و 200 مترمربع تولیدات خود را عرضه کرده اند.


برگزاری ۲ نمایشگاه مبلمان راحتی و فرش ماشینی در اصفهان

دو نمایشگاه تخصصی مبلمان راحتی و فرش ماشینی همزمان در روزهای ۱۱ تا ۱۴ تیر ماه سال جاری در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود.


افزایش قیمت فرش ماشینی در شرایط اشباع بازار

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی و موکت از افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی قیمت فرش ماشینی از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: قیمت محصولات فرش ماشینی در یک سال اخیر رشد قابل‌ توجهی داشته و این در حالی است که بازار اشباع بوده و در رکود قرار دارد.


تصمیم‌گیری در حوزه فرش ماشینی و برگزاری نمایشگاه‌های آن به متولیان این صنعت واگذار شد.

با دستور مستقیم وزیر صنعت معدن تجارت، برگزاری نمایشگاه‌ بین‌المللی فرش ماشینی تهران(چمران) نیز به اتاق بازرگانی کاشان واگذار شد.


نمایشگاه فرش ماشینی اصفهان

دهمین دوره نمایشگاه فرش ماشینی اصفهان پانزده روز دیگر آغاز به کارمیکند.


ماجرای تار و پودهای ارزآور در شرایط تحریم/فرش ایرانی بر پهنه جهان

فرش که با خصومت رئیس‌جمهور آمریکا در فهرست اولین تحریم‌های ایالات متحده بر علیه ایران قرار داشت، اکنون راه خود را برای ورود به بازارهای هدف جهانی پیدا کرده و همچنان ارزآور است.


رئیس صمت اصفهان: مشکلات تولید در پلی‌اکریل رفع شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: مواد مورد نیاز برای اکرلیک شرکت پلی‌اکریل، مشمول تحریم شده بود و در حال حاضر این مشکلات تا حد زیادی رفع شده و ظرفیت تولید شرکت افزایش یافته است.


مردم به جای فرش، موکت می‌خرند

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی و موکت گفت: هایپر فروشان با تبلیغات گسترده که ما با برخی از آنها مخالف هستیم و به صورت کتبی این موضوع را به اتاق اصناف نیز اعلام کرده‌ایم ۷۰ درصد بازار را گرفته‌اند و خرده فروشان سطح شهری را دچار مشکل کرده‌اند


هفتمین دوره نمایشگاه فرش ماشینی، موکت و کفپوش رشت در سال ۹۸

نمایشگاه فرش ماشینی، موکت و کفپوش رشت 98 هفتمین دوره، در تاریخ 20 الی 24 خرداد ماه 98 برگزار می شود.


سالانه 350 میلیون دلار فرش ماشینی صادر می شود

فرش ماشینی نیمی از ارزش صادراتی صنایع نساجی ایران را تشکیل می دهد، به طوری که سالانه از حدود 700 میلیون دلار صادرات صنایع نساجی، بیش از 350 میلیون دلار آن مربوط به فرش ماشینی است.


افزایش ۲۰ درصدی قیمت انواع فرش ماشینی برای سال ۹۸

بر اساس مصوبه کمیته فرش ماشینی کشور، واحدهای تولیدی فرش ماشینی می‌توانند قیمت‌های خود را تا سقف ۲۰درصد نسبت به اسفند ۹۷ افزایش دهند.


نمایشگاه صنایع وابسته فرش ماشینی در کاشان گشایش یافت

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع وابسته فرش ماشینی با حضور فرماندار، جمعی از مسوولان و صاحبان صنایع شامگاه سه شنبه در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان کار خود را آغاز کرد.


بخشی از مشکلات صنعت فرش ماشینی برطرف شده است

استاندار اصفهان با اشاره بهبود شرایط صنعت فرش ماشینی گفت: بخشی از مسائل و مشکلات تولید فرش ماشینی در کشور با پیگیری های صورت گرفته برطرف شده است.


آران و بيدگل نماد رونق توليد در استان اصفهان است

فرماندار آران و بيدگل گفت: اين شهرستان با برخورداري از نزديک به 800 واحد توليدي و صادرات سالانه افزون بر 125 ميليون دلار کالا به ساير کشورها، به نمادي از رونق توليد در استان اصفهان و حتي کشور تبديل شده است.


ارسال ۱۰۰ تخته فرش به سیل‌زدگان لرستان

۱۰۰ تخته فرش از سوی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به سیل‌زدگان لرستان اهدا شد.


یک هزار و 590 فرصت شغلی در آران و بیدگل ایجاد شده است

اسماعیل بایبوردی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سهمیه اشتغال دولتی آران و بیدگل بر اساس سامانه رصد برای سال 97 ایجاد 2 هزار و 191 فرصت شغلی بود که نزدیک به 73 درصد سهمیه تحقق یافت.


صنعتگران آران و بیدگل به سیل زدگان شمال کشور 93 تخته فرش ماشینی اهدا کردند

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آران و بیدگل از ارسال۹۳ تخته فرش، قالیجه و گلیم اهدایی صاحبان صنایع آران و بیدگل به مناطق سیل زده شمال کشور خبر داد و گفت: ارزش این محموله اهدایی یک میلیارد و یکصد میلیون ریال است.


نمایشگاه تخصصی بین المللی صنایع وابسته فرش ماشینی کاشان در دانشگاه آزاد کاشان برگزار می‌شود

این نمایشگاه از روز دهم تا سیزدهم اردیبهشت ماه به همت مرکز تحقیقات فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان به‌عنوان اولین وتنها مرجع تخصصی پژوهش های کاربردی درحوزه صنعت فرش ماشینی وصنایع وابسته برگزارمی‌شود.


ضرورت راه اندازی صنایع نوین در راستای رونق تولید در آران و بیدگل

فرماندار آران و بیدگل با تاکید بر ضرورت راه اندازی صنایع نوین و پیشرفته برای رونق بیشتر تولید در این شهرستان گفت: تک محصولی بودن صنعت فرش ماشینی برای شهرستان فرصت محسوب نمی شود و نیاز به برنامه ریزی جهت استقرار و توسعه دیگر صنایع شهرستان احساس می شود.


صادرات فرش ماشینی به کشورهای اروپایی

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی و موکت از صادرات فرش ماشینی به کشور‌هایی همچون چین، کانادا، افغانستان، عراق و اروپا خبر داد.


حضور شرکت‌های ایرانی در بخش فرش دستباف و ماشینی نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش شانگ‌های

شرکت‌های تولیدی و صادراتی در بخش فرش دستباف و ماشینی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش وکفپوش دوموتکس شانگ‌های 2019 در فضایی به وسعت 352 مترمربع حضور می‌یابند.


GET IN TOUCH WITH US

بـا مـا در تمــاس باشیـد...

ID: @IranMehrCarpet
شبکه های اجتماعی | Social Network


کاشان، شهرک صنعتی صباحی بیدگلی،بلوار یک،فرعی پنجم
آدرس | Add.


031-54759080
تلفن | Phone

© 2018. All Rights Reserved. Design and Developed by ariaads.ir